Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Honvággyal való megbírkózásra,...

Honvággyal való megbírkózásra, honvágytól rossz közérzeten javításra milyen ötleteket tudtok javasolni?Várható e javulás? Erről mi a véleményetek? Vagy ez tarthat nagyon sokáig ez a rossz érzés?

Figyelt kérdés
Megértő, támogató válaszokat várnék, aki tud bármit mondani.

2021. febr. 8. 11:10
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Sajnos nem egyszerû, de el kell foglalnod magadat pl. Sportolàs, idegen nyelv tanulàsa. Fiatalon egyszerûbb beilleszkedni! Hàny éves vagy?
2021. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Éltem már korábban külföldön, de az első 3 alkalommal nem volt honvágyam, mert akkor tudtam, hogy ideiglenes, hogy ott vagyok. Élveztem a tapasztalatokat az élményeket. A második két esetben, amikor ott volt a véglegesség, akkor nagyon fájt, illetve fáj.

Nem vagyok már fiatal, 47. A beilleszkedéssel nem hiszem, hogy gondom lenne, az megy nekem. Inkább azzal, hogy ami otthon maradt, az hiányzik, nagyon, a szeretett emberek, a helyek, a hangulatok, az a kompetens életérzés, a szeretett szokások, mindennapok.

2021. febr. 8. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!