Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az mennyire baj ha olyan...

Az mennyire baj ha olyan helyen fáj az ujjam ahol mar nincs is ujjam?

Figyelt kérdés
Nem tudom h megfogalmazni, olyan érzés mintha az ujjam 3 centivel hosszabb lenne és ott fájna.. ez okés? Elég félelmetes

2021. febr. 9. 20:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Enyhe fájdalom amúgy semmi komoly
2021. febr. 9. 20:20
 2/7 Viktor950 válasza:
Üdv. Ezt hívják fantom fájdalomnak.
2021. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam de nekem nem volt amputációm..megvannak az ujjaim
2021. febr. 9. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel még nem találkoztam. Ez még nekem is ujj.
2021. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerencsére sikerült megszüntenti úgy h erősen megszorítottam az ujjam és most már ott fáj de már az is elmúlt..amúgy nem tudom mennyire segít de sokszor vannak olyan enyhe fájdalmaim amiknek nincs oka..néha a könyök, néha a combom, fejem de mindez csak pár másodpercig vagy percig
2021. febr. 9. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Üss oda kalapáccsal, hogy mi lesz.
2021. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Furának tűnik, de nekem is volt hasonló 15 évesen, de nem fájdalom, mintha hosszabbak, és vastagabbak lennének az újaim, de csak időnként, elég kellemetlen érzés volt, de szerencsére már nincs, lehet köze volt megfázáshoz. De a lényeg vannak ilyen fura érzetek.
2021. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!