Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon komoly a bajom?

Vajon komoly a bajom?

Figyelt kérdés
1 hete vettem észre,hogy csak igy random pillanatban,foleg mikor ezen jar az agyam icipicit van,hogy beszur a szivem vagy nyilal? Igazandibol par masodperc meg annyi se es utana semmi nem is tortenik,ez ilyen napi 4x fordul elo,volt amikor kocsiban görnyedve ultem es akkor 2x egy jo 25perc alatt,egyebkent neha olyan mintha a szivem alatt lenne ez a pici fajdalom,fel eve voltam ekg-n ott csak mondtak volna nem? 1 eve szoktam át az iqosra azota max 2 szal cigit szivtam,es nemtudok semmi olyanrol,amitol bajom lehetne 22/f

2021. febr. 11. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Fú hát ez szívrák lesz szerintem.
2021. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló van, általában ha mondjuk ülök a gép előtt, vagy sokáig ülök autóban, buszon akkor elkezd szúrni elég erősen, van mikor én is már görnyedek, hogy hátha jobb lesz, aztán egyszercsak elmúlik. Nekem annyi különbs^g van, hogy nem a szívem, hanem mintha az egész mellkasom, vagy inkább a bordám szúrna! Nagyon kellemetlen, de nem sokáig tart viszont elég gyakori! Erre várok én is választ, hogy mi lehet..
2021. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!