Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szédülök 5.napja már?

Miért szédülök 5.napja már?

Figyelt kérdés

Számoltam a napokat mióta elkezdtem szédülni és már az 5.nél vagyok.

Nem forgó szobaszerű szédülés, látok rendesen inkább mintha a fejemben szédülne minden. Gépelés közben érzem leginkább, néha mintha kiesnék a székemből. Tavaly volt egyszer olyan, hogy egész nap szédültem és szó szerint forgó szoba szédülés volt, egyensúlyozni is alig tudtam, járni nem tudtam anélkül hogy eldőljek. Ekkor fejmozdításra nagyon szédültem. Lakásban próbáltam mászkálni de folyton dőltem oldalra és tévét se tudtam nézni mert ugrált fel meg le. Mikor lefeküdtem akkor volt a legrosszabb. Most viszont nincs ilyen de néha tényleg így megrándulok kicsit. Nem szedek gyógyszert, fejem se fáj. Vérnyomásom 123/60 volt. Anya szerint a 60 kicsit alacsony. 23L



2021. febr. 11. 20:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túlsúlyos!

50 kg vagyok mindig, átlagos vékonyka testalkat..

2021. febr. 11. 20:19
 2/14 A kérdező kommentje:
1.Ilyen kommenteket meg nem szeretnék kapni!!
2021. febr. 11. 20:20
 3/14 A kérdező kommentje:

5.kérlek többet ne írj nekem...

Nem érdekelsz!

2021. febr. 11. 20:26
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg az epply manővert. Keress rá hogyan kell csinálni. Lehet, hogy ennyi is segít, de az is lehet, hogy fül orr gégész kell, hogy lásson.
2021. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

7.Most nem forgok szóval minden oké csak átlagosan szédülök.

Tavaly volt ez a forgós dolog.

De köszi azért::)

2021. febr. 11. 20:31
 6/14 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! A fûlleidet is meg kellene nézetni, mert ha belsôfûll gyulladàsod van, akkor is lehet ilyenfajta szédûlés! Mirlöbbi jòbbulàst!
2021. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6.köszönöm.

meg lesz az is idővel.:)

2021. febr. 11. 22:25
 8/14 A kérdező kommentje:

6.napja szédülök és egyre rosszabb.

Nem értem mi bajom.

sosem szédültem ilyen sokat.

Voltam ma levegőn is, de ott nem igazán éreztem inkább mikor itthon vagyok.

Forog az egész fejem mintha zsibbadna..

2021. febr. 12. 22:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Vagy, esetleg neurológushoz menj el. Nekem is volt ilyen tünetem. Aztán, kiderült, hogy a stressz okozza. Bár, Te még fiatal vagy.
2021. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy vérkép nem ártana, az sokat segítene. Vérszegénységtől kezdve, bármi lehet. Ugyanúgy pszichés eredetű is pl pánikbetegségre is jellemző a szédülés, ott még benne van, hogy már félsz is a szédüléstől, ez jellemző tünet.
2021. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!