Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Anyukám megkapta az astrazenec...

Róbert dávid kérdése:

Anyukám megkapta az astrazeneca vakcínát tegnap,de nincs valami jól aggodom miatta mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tehát tegnap megkapta a koronavírus ellen,és azóta sokat alszik anyukám,éjszaka felment a láza azóta ez elmúlt neki. aggodom nagyon hogy valami baja lesz az oltástól,ugye nem? 29/F

2021. febr. 13. 11:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
A kollégám ugyan a Pfizer-t kapta meg, de nála is a rengeteg alvás volt a mellékhatás úgymond. 14 órát aludt egyfolytában, de mondjuk láza nem volt. A láz is egy mellékhatás. Ne aggódj, megszokja a szervezete és elmúlik.
2021. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
ezek természetes tünetek. 2-3 nap múlva nem javul akkor menjetek orvoshoz
2021. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Azóta sokat alszik? Mármint egyszer sokat aludt:)

És igen, ez teljesen természetes. A 2. adag után alakul ki a védettség, azután gyakoribbak az ilyen kellemetlen mellékhatások, de az 1. után is normális.

2021. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
15%
Mindenképp formula orvoshoz! Ez nem normális, bár nem akarok pánikot kelteni
2021. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
93%
Teljesen normális. Bár én a Pfizert kaptam meg, nálam is ez volt, oltás utáni első napot szinte végig aludtam, másnap már jobb volt, kb. 4-5 nap alatt rendeződik minden, nekem volt magas lázam is. Akinél az első után ilyen tünetek jelentkeznek, annál a másodiknál is lesz.
2021. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
12%
Én nem tudom sajnálni az ilyet, ha belehalna sem. Nem csak a saját egészségét veszélyezteti, hanem a politikát is rossz irányba befolyásolja.
2021. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
Nem normális, azonnal menjetek orvoshoz. 2 kollégám (szociális szférában) hasonló tünetekkel kórházba került. 39-40 fokos láz,gyengeség,étvagytalanság.Én még nem kértem az oltást mert már átestem a betegségen, de a mellékhatások alapján enyhébb lefolyású volt a betegség mint az oltás. A betegséget fejfájással,iz-szag vasztessel megúsztam.
2021. febr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
És szerintem nagy pofátlanság hogy elhallgatják a mellékhatásokat és azzal letudják hogy picit fájni fog az oltás helye és lehet enyhe hőemelkedés. Felháborít ez az eü-s tájékoztatás hiány. Mintha nem érdekelné őket az emberek egészsége, és a testi épségük árán is beakarnák adatni a vakcinát.
2021. febr. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
#8:Ez igaz, csak a baj az, hogy ők sem tudják a mellékhatásokat. Akit csak lehet beoltanak, aztán majd kiderül és akkor be kell jelenteni, utána készül egy statisztika. De ami ennél rosszabb, hogy 2x kapsz oltást, ha meg rosszul leszel tőle, az kb. 2 hét kiesés munkából, eü. dolgozók meg nem igazán vannak jól megfizetve,erre miért nem jár 100% Tp.?
2021. febr. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
Erről van szó.Minek ez a cirkusz?Nem fér a fejembe🤷‍♂️🤷‍♂️Több a kár mint a haszon.Akar a franc belázasodni és rosszul lenni.Sokan elkapták és nem produkáltak ennyire erős tüneteket mint a löttyöt kapók.Nincs értelme amúgy se mert az is fertőz aki be van oltva,tehát adtunk a szarnak egy pofont🤦‍♂️🤦‍♂️Nem kell a médiára hallgatni,manipulatív propaganda az egész és semmi más.Ha azt mondják barinak hogy ha a kútba ugrik és akkor minden rendben lesz akkor amennyi agya van meg is teszi.....Nekem ugyan reklámozhatják a löttyöt,jót röhögök rajta ennyi
2021. febr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!