Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet másnaposság?

Ez lehet másnaposság?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok. Kb 22 éves koromig 60 kilós voltam, aztán hirtelen most olyan 94-95 kiló között lettem néhány év alatt.

Most sokáig nem ittam, mert koronás voltam, kimaradt egy-két hónap. Miután negatív lettem és meggyógyultam elmentem 1 buliba, ott körülbelül egy fél üveg vodkát ittam.

Ez történt szerdán. Most szombat van, és még mindig szájszárazságom van, gyomortáji fájdalom, enyhe hányinger.

Még néhány pánikrohamra utaló jelet is érzek (talán emiatt) magamon mint fogcsikorgatás, állkapocs összeszorítás, mellkasi fájdalmak, reszketés.


Ezek lehetnek ettől az ivászattól? Normális, hogy a másnaposság eddig tart? Csak mert nekem ezelőtt mindig maximum 1 nap vagy pár óra alatt nyomtalanul eltűnt minden tünet. Most meg ez már a harmadik nap, és még mindig száraz a szám, stb, tünetek megvannak.

Lehet maradandó betegség, vagy bármi más egy ilyen helyzetben?



2021. febr. 13. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem másnaposság (a nevéből eredően).
2021. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem az. Fordulj orvoshoz!
2021. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az interneten azt olvastam hogy lehet valaki 3 napig is másnapos akár. Sőt sokan 1 hétig. Ez nem lehetséges? Most nagyon beparáztam.
2021. febr. 13. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Fél üveg vodka után csoda, hogy egyáltalán másnapos vagy. Ez nem egy hatalmas mennyiség, hogy megterhelje a szervezetet napokig.
2021. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek inkább elvonási tünetek.
2021. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!