Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Mitől szédül a fejem?...

SOS! Mitől szédül a fejem? Furán érzem magamat.

Figyelt kérdés

Munkában vagyok, és egy hirtelen szédülés jött rám. Úgy éreztem magamat, mintha első napon lennék munkában, újonc, nem tudom hol a kijárat. 2 éve dolgozom itt. Egyszóval furcsa közérzet jött rám. Aztán próbálkoztam lenyugodni. Jobb lett. De néha bepánikolok.


Mi lehet ez? Nagyon félek. Kérlek segítsetek! Váratlanul jött ez rám. Nagyon félek hogy valamilyen betegség van a háttérben.

Mi lehet ez?


2021. febr. 15. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vérnyomás, vagy vércukor ( nézesd meg), akkor jó eséllyel pánikroham (enyhe). Nem érezted úgy közben, hogy ki kell menned azonnal, vagy az ellenkezőjét esetleg? Volt mostanában olyan stressz, amit elnyomtál?
2021. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De igen, hogy azonnal ki kell mennem mert panikroham el kapott. Sokat idegeskedek munkában, otthon.
2021. febr. 15. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2021. febr. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Mi volt ez velem tegnap?
2021. febr. 16. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!