Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szívdobogás érzésem van, és...

Szívdobogás érzésem van, és nyugtalan vagyok, ennyi a vérnyomásom, ez nem is rossz, de miért vagyok rosszul?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 16. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nekem már volt 180 feletti vérnyomásom, bármilyen szívdobogás érzés, rosszullét, nyugtalanság nélkül. Így erre a kérdésre szerintem kivizsgálatlanul senki nem fog tudni válaszolni neked. Fordulj orvoshoz, csak ezt tudom tanácsolni.
2021. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az értékek normálisak. Valószínű fejben kell keresni a gondot, pszchies eredetű
2021. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mérd rendszeresen és ha azt tapasztalod hogy nagyon ugrál stb akkor lehet ki kell vizsgálni, de ez tényleg normális érték nekem 95-110 a vérnyomásom általában a pulzusom viszont pihenő helyzetben is 100 néha a pánik meg szorongástól így azért akkor szedek nyugtatót és segít.

Én már a koffeint is hanyagolom mert azt a "kemény" 110et ha felemeli már azt hiszem agyvérzést kapok. De attól még bejelentkezhedsz ekg-ra ha megnyugtat amugy sem ártanak az ilyen vizsgálatok pár évente azért, de ja ha nem ugrál stb akkor a fejedben van ez csak.

2021. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!