Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális ha a mellkasom...

Normális ha a mellkasom közepénél, a légcsőnél reggelente szokott ropogni/recsegni ha kifeszítem vagy ha tüsszentek? Asztmám, vagy valami más légúti betegség miatt lehet

Figyelt kérdés

Egy ideje nem kapok levegőt, voltam allergológusnál, mondtam édesanyám asztmás erre rögtön rávágta akkor, hogy én is.

A felírt dolgok(foster, dymista amit már használtam egy ideje és montalucast) után továbbra sem kaptam levegőt, voltam utoljára orrkagylókisebbítő műtéten, még várok a jövőheti kontrollra (most se igen kapok levegőt).

Egy jó ideje már mintha enyhén fájna és érdekesen ropog.


2021. febr. 16. 12:49
 1/1 anonim válasza:

Az a kérdés, hogy normális-e...

Valószínűleg nem az, mivel orvoshoz jársz vele, egyébként nekem is ilyen bajom van, én nem mentem orvoshoz, pihentem aztán jobb lett, nekem apukám asztmás.

2021. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!