Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen vitamint vagy energizál...

Milyen vitamint vagy energizálót javasoltok minden napi fáradtság ellen?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, sosem szerettem korán kelni. Délelőttönént mindig olyan voltam az iskolában is, mint egy hulla! Sajnos, ez dolgozó felnőttként sem változott... Fáradt, tompa, nehezen tudok koncentrálni. Kora délutánra szoktam nagyjából felébredni.

Nagyon zavar ez az állandó fáradtság! Szeretnék szedni valami vitamint vagy energizálót, de, akár reggeli étel tippeket is elfogadok!

Egyébként az étrendemmel nincs gond. Reggeli, ebéd, vacsora rendesen megvan.

Igyekszem eleget aludni, de, sajnos az nem elég.



2021. febr. 17. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Először is a helyzetben endokrinológiai vizsgàlatot kérnék.
2021. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Helyedben bocs
2021. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kell ilyen hülyeség, köszi...
2021. febr. 17. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Kezdj el sportolni,mozogni,bármit,lehetőleg a friss levegőn.Bármit ami érdekel,sétálás,futás,bicajozás.Ha nem vagy hozzászokva az első pár alkalom kellemetlen lesz,de ha megszoktad felüdülés lesz,és a szervezeted meghálálja a "törődést".Jobb közérzetet fog eredményezni.És még talán aludni is jobban fogsz tudni.
2021. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már 11 éve konditerembe járok és futok!🙂
2021. febr. 17. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg akár jóreggelt keksz, van benne magnézium, kálcium, vas; vagy pl ciniminisben van Bvitamin, az is jól eshet, vagy pl vitatigris, vagy heyho vagy hohes c szívószálas üdítő; azokban is vannak vitaminok, vagy ilyen kubu az a nem a nagyüveges, de nem is a legkisebb, abból pl nekem a málnás tökre ízlik, az is valami vitaminos, asszem abban A,C,E vitaminok vannak, ha jól emlékszem.; de szal amúgy kububól nem mindegyik jó, van amelyik túl sűrű is, meg talán nem olyan jóízű is, de szóval ebből a málnásból már többször ittam, és ez fain; de tehát sokféle ilyen multivitaminos van. Én pl tehát ezeket szeretem. hohes c is van pici üvegben is, rauch-nak is van ilyen pici szívószálas 8 vitaminos. De amúgy pl vehetsz ilyen nagydobozosat is akármelyikből, siónak is vannak még több is a vitatigrisen kívül is, de az pl tehát olcsó, meg asszem a heyho is; és tehát ezek is nagyon fincsik; és pl lehet tehát nagy dobozból is inni akár szerintem; vagy pl hogy onnan átöntöd üvegbe; amúgy pl a nagydobozosokra szoktak ilyet írni, hogy 3 napon belül ajánlatos elfogyasztani, én amúgy a hohesc +vasból tudom, miért , merthogy így összeugranak a rostok benne. De amúgy tehát pl a vas is jó lehet fáradékonyság ellen; a magnézium meg a bvitamin meg pl táplálják az idegrendszert; vitatigrisben tehát pl ilyenek is vannak. Vagy pl megeszel egy banánt. Az könnyű, mert egyből be is van csomagolva; ha letöröd a banán szárát; akkor már ki is van bontva; könnyen fogyasztható is; pl az is feldobhat.
2021. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek a vitaminok, ásványi anyagok segítettek az állandó fáradtság enyhítésében: D vitamin, B12 vitamin, magnézium+B6, Omega 3, C vitamin, Béres csepp
2021. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A vasat kifelejtettem
2021. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!