Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó alacsony vérnyomás és...

Állandó alacsony vérnyomás és gyengeség ellen mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Mindig 80-100 között van a vérnyomásom, a pulzusom viszont elég magas (100-120). Állandóan gyenge vagyok és szédülök, gondolom emiatt, de már nehezen bírom. Régebben még el is ájultam.. Tippek? Kávé kilőve, mert nem szeretem😂


Pár tény:

Vérképet már egy csomót csináltattam, a dokim azt mondta h ilyen szép eredményt nem látott, úgyhogy etéren nincsen probléma. Szívemmel sincs probléma, agyi CT is jó lett.


19/l



2021. febr. 17. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy a szíveddel nincs probléma?

Miért kellett agyi CT?

Mi indokolja 19 évesen, a csomó vérképet?

Mikor volt az utolsó?

Abban mit néztek, és milyen értékek voltak?

Irány a kardiológia, egy teljes kivizsgálásért.

2021. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hipochonder vagyok és pánikbeteg, muszáj volt megnézetni mindent😅 Kardiológusnál is voltam szívultrahangon és EKG.


De kifejezetten jobban vagyok etéren, viszont most csak a vérnyomásom zavar, hogy ilyen gyenge vagyok miatta és ez ellen kérnék valami tippet😁

2021. febr. 17. 18:54
 3/6 mate19900807 ***** válasza:
100%
Mennyi vizet iszol egy nap? Vizet, és nem egyéb folyadékot
2021. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy keveset és még az sem víz🥺
2021. febr. 17. 20:38
 5/6 mate19900807 ***** válasza:
100%

Akkor meg van a probléma. A normális keringéshez elengedhetetlen, hogy sok vizet igyál. Nem tudom mit szoktál inni, de el kell kezdened inni vizet folyamatosan. Mérd ki üvegbe és állíts be akár emlékeztetőt.

A cukros vagy koffeines dolgokat pedig felejtsd el

2021. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!☺️
2021. febr. 17. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!