Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok folyton fáradt?

Miért vagyok folyton fáradt?

Figyelt kérdés
8-9 órát alszom, mozgok is valamennyit, és folyamatosan fáradt és tompa vagyok napközben. De aludni meg nem tudnék, csak fáradt vagyok. Mit csináljak, a koffein segítene, de akkor éjjel nagyon rosszul alszom, az kiesik. Miért van ez?

#fáradtság #Tompultság
2021. febr. 19. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Lehet vashiányod van, attól is érezheted ezt.
2021. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 lehet, még milyen tünetei vannak annak? Vegyek akkor vas tablettát?
2021. febr. 19. 15:55
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Én ugyan így vagyok, azzal a külömbséggel hogy én meg soha nem vagyok fáradt.


K..a idegesítő, gyógyszert kell szedjek hogy elaludjak..xanaxot név szerint.

2021. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyugtatót én is szedek, mert aludni meg mégse tudok rendesen. Ennek lehet köze hozzá? Frontin, úgyhogy hasonló.
2021. febr. 19. 16:04
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen lehet sőt minden nyugtató felborítja kicsit a dolgokat...volt idő amikor rivotrill-t kellett szednem és 5 nap után sem tudtam elaludni.


Lehet hozzá szokott a szervezeted a frontinhoz, meg kéne magadat nézetni egy orvossal, vagy egy teljes kivizsgálás...nekem sem ártana már.

2021. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet hozzá köze. Hozzá van szokva a szervezeted a gyógyszer nyugtatóanyagához, és anélkül már nem tudsz elaludni. Csak úgy fogsz visszaállni, ha leszoksz róla, kerül amibe kerül, ha lesz 1 pár álmatlan éjszakád, de minél később kezded el leszoktatni magad róla, annál rosszabb lesz.
2021. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na jó, de nem rendszeresen szedem, akkor hogy tudtam volna hozzá szokni, és pont azért kaptam a nyugtatót, mert előtte is ez volt.
2021. febr. 19. 16:18
 8/14 A kérdező kommentje:
Olyasmi lehet, hogy nem lélegzek elég mélyen alvás közben? Mert volt ismerösünk, aki ezért volt fáradt, de ugye ő már öreg volt. Vagy ez hülyeség?
2021. febr. 19. 16:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt az agyad tudja, mennyi oxigénre van szüksége, így azt is, hogy hogyan lélegezz a mélyalvás fázisában. Az viszont lehet, hogy a szobában mondjuk párás a levegő, nem tiszta, túl meleg, túl hideg. Nem elég sötét, alvás előtt sokat nézed a monitort, TV-t, telefon képernyőjét, vagy olyasmit csinálsz, ami felpörget. Alvás előtt 1 órával kapcsolj le mindent, max. kislámpát fel, vagy sólámpát, ha van, olvass valamit.
2021. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem telefontok alvás elött, ezt már régóta nem csinálom. A páratartalmat nem tudom...
2021. febr. 19. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!