Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek az ellen, hogyha...

Mit tegyek az ellen, hogyha alig tudok elaludni, aztan meg alig birok felebredni? Mi oka lehet?

Figyelt kérdés
2021ben ez nagy problemam, hogy 4utan alszok el, ha 3 elott elalszok annak mar orulok. Aztan delitan meg egykor felebredek, devisszapihenek, es igazabol 3-4 orakor kelek fel igazabol. Nagyon rossz a kozerzetem, lehet a karanten miatt, de nem tudom, kerlek barki barmit tud tanacsolni segitsen, mert ez nagyon nem jo.

2021. febr. 21. 05:35
 1/1 anonim válasza:
80%

Napközben pedig mozogj amennyit tudsz. Ha fizikailag fáradt vagy, hamarabb elalszol.

Este pedig kapcsold ki az elektronikus kütyüket. Ha nézed pl a telód még este 9-kor, 10-11 előtt nem fogsz tudni elaludni. Értelemszerűen ha 10-11-kor is nézed a monitort, akkor éjfél előtt biztosan nem, stb.

Illetve én azt tapasztaltam, ha kb 0:30-kor alszok el, 8:30 körül kelek kipihenten, viszont ha 11:30-kor, akkor 6:30. Tehát minél korábban fekszel este, annál jóval korábbban tudsz felkelni kipihenten. Természetesen ez embereknél életkornál életvitelnél változhat, de átlagosan másoktól is ezt hallom.

2021. febr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!