Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Michael Jackson azért hordott annak idején maszkot, mert már akkor is félt egy világjárványtól?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 21. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Utólag mindenre rá lehet ezt fogni.

Ennyi erővel Radics Peti is azért hordott kendőt.

2021. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező ez hülyeség a testőre mondta,hogy ő nem nyilatkozott ilyent
2021. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 everlight ***** válasza:
85%
Radics Peti,Paul street is hordott,
2021. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd Michael Jackson, rengeteg országban járt, nagyon sokféle emberrel találkozott, folyton több száz ember vette körül, MINDENKI meg akarta érinteni az ő helyében szerintem minden ember elgondolkozna egy maszkon, nincs az a mennyiségű vakcina, ami ennyi potenciális betegséget kivédene és az ő helyében nem volt megengedhető egy betegség, szerintem a betegégek elkerülése véget hordta, persze lehet arra fogni hogy azért hogy nehezebben ismerjék fel, de azokban az időkben meg feltűnőbb volt azzal a maszkkal, mintha nem hordta volna... :D
2021. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszéljen inkább erről maga Michael Jackson



"Miután kihúzták a bölcsességfogaimat, a fogorvos sebészeti maszkot adott, hogy otthon is viseljem, hogy elkerüljem a kórokozókat. Imádtam azt a maszkot. Szuper volt sokkal jobb, mint a napszemüveg és egy darabig jó volt viselni. Olyan kevés magánélet van az életemben, hogy egy kis rejtőzködés hogy egy kis rejtőzködés egyfajta szünetet jelent számomra. Lehet, hogy furcsának tartják, tudom, de én szeretem a magánéletemet."


Michael Jackson


Forrás: [link]

2022. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!