Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak amiatt van, mert sokáig...

Csak amiatt van, mert sokáig nem pisiltem, vagy...?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan fáj bal oldalt lent a hasam tompa, nyomó, görcsös fájdalommal, voltak pillanatok, amikor hátra is ment.


Éjszaka félálomban "felkelegettem" arra, hogy pisilni kéne, de annyira fáradt voltam / nem voltam magamnál, hogy mindig visszaaludtam anélkül, hogy kimentem volna. Reggel 7 körül viszont pisiltem, de azóta is nagyon fáj, talán még jobban. Raktam rá meleg zselét, de kivételesen nem esik jól.


Aggódjak vagy csak emiatt van és el fog múlni? Nem találok egy testhelyzetet sem, amivel jobb lenne.


Köszönöm előre is!


Ui. 20/L, a menzeszemig még van kb. 5 nap, de az sosem szokott fájni hasban, csak lábban/combban.



2021. febr. 22. 10:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki hasonló problémával idetévedne a jövőben: próbálkozzatok hideggel, most úgy tűnik, ez segít (nekem szimplán a kezem hideg annyira, de hideg - nem fagyos - vizes rongy is biztos segít).
2021. febr. 22. 10:08
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Mit értesz a sokáig alatt? Egy éjszaka egyáltalán nem sok. Főleg hogy éjszaka senki sem jár rendszerességgel mosdóba. Vagy már előző nap sem voltál?
2021. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Éjfélkor feküdtem le, szóval ilyen szempontból tényleg nem telt el sok idő. Inkább úgy értettem, hogy az az idő lehetett sok, ami aközött telt el, hogy érzékeltem, hogy már nagyon ki kéne menni, és hogy ténylegesen ki is mentem reggel.
2021. febr. 22. 10:14
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Fekve visszafolyhat a vizelet a vese irányába, vagy pang a vizelet, feszül a hólyag és vesefájdalomhoz is vezethet. Ez egy ideig pisilés után még megmarad, de általában pár óra alatt rendeződik,ha mégsem, akkor urológia.
2021. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Még dél előtt elmúlt a fájdalom (elég érdekes módon, kb. egyik pillanatról a másikra legyengült, aztán el is múlt). Tanulság azt hiszem leszűrve 😄
2021. febr. 22. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!