Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bizsergés, rosszullét, magas...

Bizsergés, rosszullét, magas pulzus. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Vezetés közben rosszullét jött rám, ha az égre néztem furán láttam, a pulzusom persze az egekbe ment, valamint a kezeim is bizseregtek, zsibbadtak egy minimálisan. Hirtelen jött, meg is ijedtem. Vérnyomásom 129/84. Mi lehetett ez?

2021. febr. 23. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Vérbetegség
2021. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A vezetéshez pont nincs köze, de még csak minimális információkat sem adtál meg.

Korod? Nemed? Alapbetegségek? Rendszeres gyógyszer? Miből gondolod, hogy az egekbe volt a pulzusod? Hogyan mértél vérnyomást vezetés közbeni rosszullét alatt? Mit jelent a "furán láttam"? Bizsergett, vagy zsibbadt? Mitől múlt el? Ha nem az égre néztél, akkor jól láttál?

2021. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21 éves nő vagyok. Nem tudok semmilyen alap betegségről, gyógyszert sem szedek. Éreztem, hogy erős és gyors szívdobogásom van, a nyakamnál mértem az ujjammal. Vérnyomást azután mertem, hogy haza értem, kb 10-15 perccel utána. Enyhén zsibbadt a kezem, tehát éreztem meg vele, de egy minimálisan még mindig érzem. Mintha halvány foltokat láttam volna vibrálni. Alapvetően nem láttam homályosan vagy rosszul. 2x is voltam már kardiológián hirtelen magas pulzus miatt, de akkor nem éreztem zsibbadást, bizsergést, nem találtak semmit, stresszre fogták.
2021. febr. 23. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is arra fognám. Esetleg enyhe pánikroham.

Gondolom folt egy olyan közlekedési szitu, amire a friss jogsiddal még nem voltál felkészülve.

2021. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltak nyáron is hasonló rosszul léteim magas pulzussal, de akkor még a remegés is rámjött sokszor.. van már 4 éve jogsim, és szeretek is vezetni, magabiztos is vagyok, szóval kizártnak tartom hogy ehhez lenne köze, csak épp akkor jött rám ez az érzés.
2021. febr. 23. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Melegfronti hatás.
2021. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!