Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hangulatjavítók érnek valamit...

Hangulatjavítók érnek valamit amit receptre írnak? Tényleg jobb lesz az ember közérzete?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 07:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hangulatjavító tea hasonló hatású lehet?
2021. febr. 28. 07:15
 2/11 anonim ***** válasza:
Teát megpróbálhatod, vagy orbáncfű kivonatot, de a komoly pszichiátriai gyógyszereket nem ajánlom!
2021. febr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. febr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Maga a gyógyszer nem fog javítani semmin, csak kapsz pár mellékhatást, amik nagyon is valósak.

A pszichoterápia az igazi.

2021. febr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sztk alapon belehet feküdni a pszichiátriára?
2021. febr. 28. 09:44
 6/11 A kérdező kommentje:
Illetve nekem abból " mi hasznom van, miért jó' ha lesz egy hivatalos papírom, hogy depresszió vagyok vagy bármi mentális nyavalya?
2021. febr. 28. 09:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi a bajod igazábol?
2021. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Elég sok minden olyan dolog van az életembe amiért meguntam küzdeni. Sose lesz ezeknek a borzalmaknak vége és már feladtam elég volt.


Mindennap 3-4 órát folyamatosan sírok állandóan duzzadt ez miatt a szemem és fáj.


Reggel sírva kelek folytatom délután sírva fekszek. Egyszerűen nem tudom megállni.


Van, hogy elég és vagdosom magam,de fáj így sose megy annyira mélyen, hogy vége legyen.



Nincs ki segítsen nekem egyedül vagyok, nem beszélgetek ezért senkivel.



Ha azt megtudnám állni, hogy ne sírjak egésznap talán annyiból jobb lenne, ezért kérdeztem a hangulatjavítót,de ha semmi értelme akkor nem kell.


Ha meg elmegyek pszihoemberhez ő meg csak beszélget jó pénzért meg kiállít egy papírt, hogy kettyós vagyok annak sincs sok értelme.

2021. febr. 28. 15:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Hu ez durva lehet. Hány éves vagy? Család?

Ezeken a citromfű tea nem.fog segiteni... de az eros kedelyjavitok se. Itt gyokeres valtozasok kellenek, amin egyedul te tudsz valtoztatni.

Dolgozol valamit? Vagy iskolaba jarsz meg?

2021. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem dolgozok ez is a főprobléma, de mikor volt munkám akkor is ez volt csak mivel itthon vagyok napközben is. De este meg reggel, hétvégente sírtam. Most mindennapos egy hónapja



28 éves vagyok, nincs családom, anyáékkal meg nem sokat beszélünk

2021. febr. 28. 15:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!