Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Extrasystole? De normalis ez?

Extrasystole? De normalis ez?

Figyelt kérdés

22 éves lany vagyok, mostanaban sok a stressz az életemben...

2 hetente kb szokott olyan elofordulni, hogy egy ilyen fojto jellegű érzést tapasztalok a.mellkasomban, kb 3 másodperc. Nem érzem, h utana dobbanna a szivem, vagy hat lehet, csak nagyon gyorsan tortenik...

Az tuti, hogy ez a fojto erzes, mintha nem.kapnek levegőt, kellemetlen érzés nagyon... miután elmúlt, kb egy órán át meg furán erzem magam, nem tudom pontosan leirni... nem szédülök, hanem ilyen gyengenek erzem magam...


Ez extrasystole?

Tavalyi vizsgaidoszakban kb mindennap volt ilyen, volt, h többször is, aztan h vege lett a vizsgáknak, el is tűnt es nem jött tobbet.

Mostanaban van ez. Új munkahelyem lesz, es emiatt nagyon izgulok, gondolom ez váltja ki, de nem tudom, ez biztos ES?


Mind a 2 nagypapamnak volt infarktusa, az egyikojuk ebbe is halt bele... ezért kifejezetten felek, hogy apukamnak vagy nekem is is lesz ilyen, neha mar rettegesig megyek el, pedig nem vagyok panikbeteg vagy hipochonder...


Szerintetek? Nyugodjak meg es tenyleg csak ES? :(

Koszi, ha irtok



2021. márc. 1. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Jaja, ha stressz miatt van, ami valószínű, akkor 'ártalmatlan'. Legalábbis nem kell gyógyszert szedned, meg aggódnod emiatt, csak csökkenteni a stresszt.
2021. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ami hatott erre az a grapefruit mag cseppje. Na meg a 0.25-ös Frontin,de én pánikos is vagyok. Próbáld meg a cseppet napi 2x10 csepp. Patikában kapható.
2021. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!