Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasonló helyzetben valaki?

Hasonló helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
Mikor tavaly márciusban elkezdődött a digitális oktatás, még nem voltak ilyen gondjaim, aztán decemberben észre vettem hogy rossz a közérzetem, motiválatlan vagyok,nem foglalkoztat semmi,barátaimmal beszélek telefonon, de utána megint kezdődik és egyre rosszabb, mostanában inkább sétálgatni szoktam, zenét hallgatni hogy kikapcsolódjak, de nem könnyű, lehet ez a mostani helyzet/bezártság miatt? 22 éves vagyok és májusban érettségizek, de kilátástalannak érzem a helyzetet.

2021. márc. 2. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a mostani helyzet sajnos mindenkinek kilátástalan :/ próbáld kiélvezni a napsütést és keress valamit ami eltereli a gondolataidat a "bezártságról"

Tarts ki, reméljük már nem tart sokáig

2021. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megpróbálok csak tényleg nagyon rossz és nem tudom meg meddig fog tartani..:/ de megpróbálom ossze szedni magam
2021. márc. 3. 00:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok. Még tavaly tavasszal tartottam magam mentálisan, aztán nyáron többet lehetett kimozdulni, az jó volt. Még a szeptember-október is, mert akkor még jártunk suliba, de november óta én is nagyon motiválatlan vagyok, egyhangú, kegyetlenül szorongok, kicsit kilátástalannak is érzem a helyzetem, pedig a diákmunkám megmaradt hálistennek, így heti 1 napot tudok dolgozni suli mellett és hipochonder is lettem. Ugyanez a helyzet, ha néha tudok találkozni a barátaimmal, vagy ha telefonálunk, jobban vagyok, de egyébként nagyon negatívan látok most mindent én is. Biztos vagyok benne, hogy a bezártság miatt van és próbálok úgy tekinteni a dologra, hogy nem lesz ez mindig így, de nem egyszerű. Egyébként én nem gondoltam volna, hogy ilyen dolgokat fog kihozni belőlem a bezártság, kifejezetten szeretek egyedül lenni és vágyom is rá, de ebben a helyzetben már képtelen vagyok produktív lenni. Mindezt azért írtam le, hogy lásd, nem vagy egyedül, a barátaim is nagyon szenvednek már, és ez teljesen normális. Belefáradtunk, na. Reméljük, hogy nem lesznek hosszabb távú negatív mentális következményei a dolognak. Kitartást kívánok neked, hidd el, egyszer vége lesz ennek és akkor majd sokkal jobb lesz minden:).
2021. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is kitartást, egyébként én is ilyen vagyok,hogy szeretek egyedül lenni de ez már nekem is sok, enis ugyanezeket érzem, szorongás,motivalatlan vagyok,csak abban remenykedek hogy hamarosan vége lesz de nem tudom,az osztályommal konkretan alig ismerjük egymast:/
2021. márc. 3. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!