Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magamat részegnek,...

Miért érzem magamat részegnek, ha nem is ittam?

Figyelt kérdés
Kb. 15 perce kezdődött, egy órája vettem be antihsztamint. Sosem éltem még át ilyet, tipikus részegnek érzem magam. Baj van az egyensúlyommal, furán látok, nehezebben gondolkodok és még nevetek is, de hogy min azt nem tudom. Mi lehet a baj?
2021. márc. 3. 21:44
 1/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Ha tudsz írni, akkor nem vagy részeg.
2021. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mondod? :O Mintha írtam volna, hogy nem is ittam, csak olyan érzés.
2021. márc. 3. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy ide irkálsz, ahelyett, hogy az ügyeletet hívnád.
2021. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Közben kiderüly, hogy az asszony vette be az antihisztamint, én pedig az altatóját. Kísértetiesen hasonló tablettákról van szó. Szóval minden laza, közben elkezdtem hallucinálni is, ami rohadt érdekesnek néz ki.
2021. márc. 3. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Az antihisztaminok mellekhatasai lehetnek szedules, hanyinger stb., foleg, ha azelott nem szedted, es hirtelen a legnagyobb dozist vetted be.

2-3 ora mulva mulik el, de, ha ugy erzed, hogy rosszabbodik, es legszomjjal parosul, akkor azert vigyen el valaki az ugyeletre (vagy hivd ki oket)

2021. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5

Köszi a választ! Mint említettem, felcseréltük a gyógyszereket, szóval nem lesz gond. Ettől függetlenül még aktuális lehet a kérdés más számára. :)

2021. márc. 3. 23:08
 7/8 anonim ***** válasza:

#4

ebben az esetben fekudj le es aludj egy jot.

2021. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tehetem, nemsokára kezdek dolgozni (home office). A hallucináció már elmúlt, gyengültek a kognitív képességeim, de nem vészes.
2021. márc. 3. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!