Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Előfordult ez már valakivel?

Előfordult ez már valakivel?

Figyelt kérdés
Már egy ideje fáj a hátizmom a lapocka mellett jobb oldalt és fáj ha mozgatom előre fejem. Most pedig már folyamatosan szédülő érzésem van. A háziorvosom szerint meg van feszülve mozgassam ki. Volt valakivel már ilyen?

2021. márc. 6. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

És szerinted is tényleg meg van feszülve?

Az nem okoz szédülést, de van más, ami igen.

Hány éves vagy? Ha dolgozol, milyen a testtartásod?

2021. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

21 fiú vagyok álló munkát végzek, fizikai de nem nehéz. Érzem hogy feszül amikor lefelé nézek és egy hete már folyamatosan szédülök.

Röntgenen voltam, de az orvosom szerint semmi rendellenesség nincs abban a leletben.

2021. márc. 6. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem telefonozol sokat? nekem akkor volt hasonló, amikor sokat ültem egyhelyben és folyamatosan telefonoztam, egyszerűen beállt a hátam. Utána mozgással - felülés, hasprés, hátemelés, fekvőtámasz nem kapásból 100 hanem csak ilyen 10, reggel este és megoldotta a problémát, meg próbáltam figyelni a testtartásomra.
2021. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oldalvást fekszem mobilozás közben ez rossz szokás de már kerülöm ezt a testtartást.
2021. márc. 6. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!