Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem vagyok álmos,fáradt SOHA?

Figyelt kérdés

Na jó azt tudni kell rólam, hogy ez azóta van amióta drog függő voltam.

Semmi különös nem volt kb 8 évig könnyű drogokat használtam, néha egy pár extasy vagy valami ilyesmi speed stb(najó néha volt keményebb is),sokszor kerültem életveszélyes helyzetbe a cuccok miatt ennyi a lényeg.


Viszont kb 3 éve haverjaimmal felszívtuk valami igen erős speed-et nekik semmi bajuk nem lett tőle, de én viszont azóta csak Xanaxal tudok aludni, és nem értem mi a baj...azóta semmilyen drogot nem használok, 3 év ez alatt az idő alatt már rég ki kellett volna tisztulnia, de ha ki is tisztult okozhatott valami maradandó károsodást?

Mert SOHA nem vagyok álmos, fáradt, kimerült...és már nagyon utálom.


Szóval vélemények?


2021. márc. 7. 22:16
 1/4 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok lemarad.
2021. márc. 7. 22:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy legalább egy hétre kipróbáltad a Xanax nélküli alvást? A depresszánsokra eléggé rá lehet kattanni, ha rendszeresen fogyasztod őket.
2021. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is hogy egyáltalán nem szedem, hát nem is tudtam elaludni 5 napon keresztül. Szóval nem tudom mivan, járok pszichológushoz is de konkrét dolgot ő sem tudott mondani erre.
2021. márc. 7. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt, amikor túlment az a cucc, ilyen pszichotikus elszállás? Paranoid roham?

Te magad tudod csak megmondani, hogy mire gondolsz alvás helyett. Mire gondolsz? Pörgeted magad valamin? Előjön ilyen flashback-ként valami paranoid félelem? Vagy semmi nincs, csak nézel ki a fejedből és nem tudsz aludni?


Amúgy ha depresszánsokkal alszol x ideje, akkor legalább 1.5x idő fog kelleni, hogy el tudd hagyni őket.

2021. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!