Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szédülük ha gépelek a...

Miért szédülük ha gépelek a laptopomon?

Figyelt kérdés

Mostanában feltűnt, hogy akkor kezdek el szédülni ha elkezdek így gépelni a laptopomon, amúgy semmi bajom ezért is fura.

Eltört amúgy a képernyője, kicsit be is folyt, szóval monitorra van kötve, régi laptop nagyon recseg is, valami dell latitude.

Nem értem miért pont ekkor szédülök, ha csak videózok csak egérrel vagyok akkor semmi nincs.

Konkrétan beszédülök, homályosan látok kicsit meg érzem, hogy kiesek mindjárt a székből.

Lehet a testtartás miatt vagy a laptoppal van valami?

Tényleg csak akkor érzem ha gépelek.

Nem értem miért van ez korábban nem volt ilyen.

23L



2021. márc. 10. 04:29
 1/8 A kérdező kommentje:

Elírtam *szédülök

bocsi

2021. márc. 10. 04:29
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Van rá lehetőség, hogy kipróbáld egy másik (esetleg jobb minőségű) géppel, hogy fennáll-e a probléma?
2021. márc. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Agytumor
2021. márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meszesek a nyaki csigolyáid, ereid. Napi többször tornáztatnod, masszíroznod kell a nyakadat. Ez azért alakul ki, mert berozsdásodik a hosszú fej mereven tartás miatt.
2021. márc. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van már több hónapja, sőt ha időnként egy helyben tartom magamat, akkor mintha a szívverés hasonlóan elkezdene "dobogni" a nyakam. Tudna valaki segíteni mi lehet az oka? Ez is nyaki meszesedés?
2021. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem pluszos a szemed, közelre tökéletes?
2021. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 igen az is meszesedés.
2021. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hali, jobban vagy azóta?
2021. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!