Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, ha orrspray...

Mit tegyek, ha orrspray abbahagyása után két héttel sem normalizálódott az orrnyálkahártyám?

Figyelt kérdés
Mindössze fél évet használtam Nasivint, amit két héttel ezelőtt hagytam abba. Azt hittem, hogy max. 1 hét alatt minden rendben lesz, de egyre rosszabb. Amint leteszem a seggem, netán lefekszek, egyből eldugul az orrom. Az elején csak az egyikkel történt ilyen, most már mindkettővel. Nagyon elegem van belőle, nem tudok aludni, agresszív vagyok és figyelmetlen, ami miatt már majdnem egymillió forintot veszítettem (véletlenül, figyelmetlenség miatt). Mihez kezd ezzel az orvos? Egy hónap múlva tudnék menni kb.

2021. márc. 12. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél évet?? Jézusom. Ezeket maximum 3-4 napig szabad használni, pontosan azért mert ezeknek az a feladatuk, hogy lelohassza a dugulást, de tartós használat esetén az ellenkezője történik. Ez függőség. Ha szerencséd van akkor nem károsodott az orrnyálkahártyád, ha nincs akkor műtét. Keress rá az orrspray függőségre.
2021. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én már beszéltem az orvosommal, ő mondta, hogy fél év nem vészes. Kaptam időpontot is, de csak egy hónap múlva. Vagyis három hét.

Fél év nem számít soknak. Rengeteg ember 5-6 év után is simán elhagyja a cuccot, mindenféle műtét nélkül.

2021. márc. 12. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Évekig voltam orrspray függő. Úgy hagytam abba, hogy egyszercsak nem használtam többet. Az első hét volt pokoli szenvedés, egyáltalán nem kaptam levegőt, de utána egyre jobb lett. Légy türelmes, előbb utóbb javulni fog.
2021. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! Már elküldtem az asszonyt a gyógyszertárba, nem fogok szenvedni emiatt. Inkább bevállalok egy műtétet, de a mostani helyzet nem opció. Kokainról hamarabb leszoktam, ami nonszensz, de akkor legalább kaptam levegőt. Ez a legnagyobb baj vele: nem használtam évekig, de mégsem javult 2 hét alatt, sőt rosszabb lett a helyzet. Lehet, hogy más probléma van a háttérben.
2021. márc. 12. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Az orvosod hülye és te is hogy újra vetted.

Nekem 4 hónapos és több tubus használata után kb 3 hét volt míg visszaállt.

2021. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már az orrspray sem hat. Fasza.
2021. márc. 12. 12:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak várnom kellett. Most már úgy veszem a levegőt, mint egy újszülött baba pár hét után. Kell a zoxigén, srácok!
2021. márc. 12. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!