Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy ideje folyton puffadok és...

Egy ideje folyton puffadok és a hasam folytonos hangokat ad ki. Emellett jelentkezett még hogy egy pontban szúrt a hasam,volt hogy az egész fájt. Hányinger, gyomorfájdalom is van néha. Főként val oldalt fáj a köldöktől srégen lefele. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Megyek nőgyógyászhoz is,mert fájdalmasak a menstruációim, eddig csak akkor jelentkeztek,de már 2 napja elmúlt és még mjndig tart ez az állapot. Emellett az alhasam nagyon "kiálló ". A fejem is fáj sűrűn, de tudni kell hogy nagyon front érzékeny vagyok.

2021. márc. 13. 00:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is hasonló bajom lenne, viszont nekem székrekedésem is volt 4 napig és több hete tart a fájdalom először nem is a gyomrom fájt, voltam sürgősségin, és negatív volt minden. Hasi uh-n is. Ülni se tudok a puffadás miatt. Hányinger itt is volt, de nekem folyamatos éhségérzetem is van mellé.

Ha kiderul valami akkor írj légyszíves.

19F

2021. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!