Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az utóbbi pár napban izzadás...

Az utóbbi pár napban izzadás előtt, pl edzéskor, futáskor, viszkető, égető, bizsergő érzés van a hátamon. Vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés
Lehet hogy korábbi a dolog, de csak mostanában figyeltem fel rá, mert erősebben érzem. És tényleg mielőtt elkezenék izzadni. Amikor intenzív mozgást végzek, elég hamar elönt a víz, de ezzel eddig semmi más kellemetlen érzés nem járt együtt. Most viszont ez nagyon zavaró. Szét tudnám kaparni a hátam, annyira viszket, és közben csíp is az egész hátamon a bőr. Lehetséges hogy a verejtékmirigyekkel van gond? Mert tényleg csak izzadás előtt jön, és hát elég izzadékony vagyok, ezért elsőre ezzel hoznám összefüggésbe. Van valakinek valami ötlete esetleg? Amúgy fizikai, látható elváltozás nincsen.
2021. márc. 15. 00:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!