Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok folyton fáradt?

Mitől vagyok folyton fáradt?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és már egy jó ideje egész nap fáradt, álmos vagyok .Mivel most online suli van nem is a korán keléssel van gondom ,de már órák után is úgy érzem nem -bírom ki estig. Szeretnék minnél hamarabb nekifogni és megoldani a házikat,hogy még egy kevés szabadidőm is maradjon ,de egyszerűen túl faradt vagyok ehhez emiatt sokkal lassabban is végzek .Az a baj hogy ez hétvégén is így van ,hiába alszom sokáig napközben mégis folyton fáradtnak érzem magam. Mit tehetnék ez ellen ?Úgy érzem nincs energiám és erőm semmihez .

2021. márc. 15. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a bezártság van ilyen hatással rád, sokan küzdenek ezzel most. Pszichésen jobban megvisel téged, próbálj meg kimozdulni kicsit, haverokkal összejönni, pár nap után el fog tűnni a fáradékonyság, csak fel kell töltődnöd.
2021. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy értékeid rendben vannak? Az én feleségem akkor ilyen, amikor alulműködik a pajzsmirigye. Egy tiroxin szintet nézetnék vérvizsgálattal, ha a háziordvosod is egyetért...
2021. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kpeter36 ***** válasza:
Kis mozgás, sport, vitaminok nagy dózisban segíthetnek ezen!
2021. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!