Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen szédülés?

Hirtelen szédülés?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan akinek semmi egyéb panasza, csak néha amikor üldögén, relaxált állapotban van hirtelen pár másodpercig beszédül meg a látása is ezzel együtt kicsit rendetlenkedik, de aztán visszaáll mintha mi sem történt volna? Amolyan “mini stroke”-ok. Már pár éve fennáll kb háromnaponta történik ilyen.
2021. márc. 17. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem vérnyomásingadozás? Nekem az csinál még ilyet, ha nagyon elmerevedik a nyakam.
2021. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy ez nagyon jó ötlet, elég hanyag a tartásom lehet a csigolyáim komprimálják az ereket, meg koffeinből is bőven többet fogyasztok mint kéne.
2021. márc. 17. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon alacsony a vernyomasom. Siman elofordul velem, hogy eves kozben megszedulok, lelassul minden es azt erzem hogy mindjart elajulok. De olyan is van, amikor felallok es hirtelen elfeketedik minden nehany masodpercre, ez naponta tobbszor is. Mindig piszkaltak, hogy biztos azert mert nem eszek es tul vekony vagyok, de elofordult nem egyszer, mikor kozvetlen eves vagy ivas utan tortent ez.

A tul sok koffeint meg probald csokkenteni, nem tudom hogy kaveval vagy energiaitallal juttatod be a szervezetedbe... De egy adagot cserelj fel mondjuk teara, lassan szokj ahhoz hozza, utana a kovetkezo adag is tea legyen... Aztan ezt a ket teat egy gyenge koffeintartalmu tablettaval is helyettesitheted vagy teljesen elhagyhatodymig napi 1-2 kave nem lesz vagy 1 energiaital.. Nem tudom hany eves vagy, de 12-16 eves koromban en is ittam az energiaitalokat, aztan 17 evesen egyik edzes elott rosszul lettem, elkezdtem remegni es gyorsan vert a szivem. Annyira megijedtem, hogy soha tobbet nem ittam.

A lenyeg tenykeg hogy fokozatosan gyere le a koffeinrol, mert maskepp brutalis fejfajast okoz es egyeb elvonasi tuneteket

2021. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Haha nagyon aranyos vagy utolsó, köszönöm a részletes választ :-). 20 éves lány vagyok egyébként és igen pont nekem is abban a korban voltak ilyen akut túladagolásos tüneteim. Rögös út lesz a leszokás, felhívom mindenki figyelmét aki esetleg erre járna véletlen, hogy ne becsülje alá a zéró kóla addiktív erejét :Dd
2021. márc. 17. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
En is 20 eves vagyok. Bocsi, en egybol kávéra meg energiaitalra gondoltam😂
2021. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj, azt is iszok sajnos (;ω;)
2021. márc. 17. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!