Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kb.10 napja migrènszerű...

Kb.10 napja migrènszerű fejfàjàssal kesdődött,azòta folyamatos tompa fejfàjàsom van a jobb oldalon a szemöldök tàjèkàn ès mintha a jobb szemem mögött is nyomàs lenne.Zavar a làtàsban is plàne olvasàskor.Fàjdallomcsillapìtò se hat.Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel már célszerű lenne orvoshoz fordulni inkább.

10 nap az sok.

Nemtudom így a pandemia idején most hogy van , nekem heti 2-3x fájt a fejem , de akkor 2 napig hasonlóan, MRI-re küldött. Semmi nem volt, de jobb tudni hogy nincsen semmi.

2021. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. En is mikor ezt tortent akkor kiirtam kerdest, gyorsan osszegzem hogy hol tartok azota:karantenban voltam kulfoldon es mikor kiszabadultam akkor ott - 15--20 fok siman volt es eros szel. Ez pont eleg volt arra hogy beszukuljenek az erek. Masnap mar bal oldalt tompa ea allando nyomast ereztem, 10 nap alatt 6 fele gyogyszert kiprobaltam es semmi nem hatott. Mikor hazaertem elmentem neurologiara, elkuldott ctre, ami negativ lett. Azota mar nem allandoan faj, de majdnem minden nap x ideig igen. Felirt tablettat migren megelozesre, ma kezdtem el szedni. Egy jo tanacs: ha algopyrint vagy cataflamot veszel be, hajts fel gyorsan sgy kis kavet es bevehetsz egy nospat is. Ennel hatasosabb veny nelkuli megoldast nem talalsz. Nekem meg a teafa olaj segített, hogy bemassziroztam egy keveset az erintett teruletre. Magad megnyugtatasa miatt kerj idopontot neurologiaira, valoszinuleg banalis probléma, de inkabb legyen meggyugtato az, minthogy magadnak bemagyarazz valamit
2021. márc. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szemészet! Lehet szemnyomás emelkedés. Nekem volt.
2021. márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!Holnap megyek szemvizsgàlatra ès kiderül ha a szemem a ludas!
2021. márc. 18. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!