Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bennetek is megvisel ez az...

Bennetek is megvisel ez az időjárás ?

Figyelt kérdés
En hetek ota levert fáradt tompa vagyok
2021. márc. 19. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor érzem magam fáradtnak és fáj a fejem.
2021. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 KmsRys ***** válasza:
100%
Sajnos igen :( Hiába alszok akár 10 órát, alig bírok felkelni, és napközben is legszívesebben visszafeküdnék. Itt nálunk is majdnem minden nap rossz az idő, ha borult az ég, akkor nem csak fáradt vagyok, de a fejem is fáj.
2021. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 KmsRys ***** válasza:
100%
2-es vagyok, azt még hozzátenném, hogy ilyenkor nagyon ingerült vagyok, nagyon gyenge ilyenkor a türelmem, az agyam is alig fog.
2021. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A héten eddig 3 nap fájt a fejem, már kezdtem azt hinni, hogy valami bajom van, de ezek szerint ez gyakori. Engem ez az itthonlét is demotivál kicsit, mert HO-ban minden nap olyan egyforma, hiányzik a munkahelyi közeg. :(
2021. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 es sajnos enis ingerlekeny vagyok ienkor
2021. márc. 19. 18:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fejem fáj borzasztóan, sokszor még a gyógyszer sem segít. ☹️
2021. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon
2021. márc. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem idegileg megvisel hogy egyik nap + 20 fok van a másik nap még 5 fokvagy mínusz 1. Azt már két kérdésben kifejtettem hogy szerintem miért van ez az időjárás. Évről évre rosszabb. Decemberben meleg van, április, májusban meg fagy.
2021. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!