Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Évek óta gyenge, álmos és lassú vagyok. Ebbe már beletörődtem. Most viszont történt valami, amit nem tudok hova tenni.

Az első ilyen 3-4hónapja történt. Kb úgy indult, ahogy az ember felébred, lassan szétoszlik a sötét, de nem tudja, h este van, vagy reggel. Épp csak nem sokkal korábban fürödtem meg, az oldalamon feküdtem, mobillal a kezemben, s hirtelen teljes filmszakadás... Lassan magához tértem, felébredtem, de nagyon gyengének éreztem magam, szédültem.

Akkor nem ismétlődött, én meg elengedtem.

Ma reggel időben, jól ébredtünk, megkávéztunk, párom indult dolgozni, amikor jött a sötétség. Illetve, mintha valami élénk narancssárga, sűrű, de testmeleg takaró borult volna rám. Nagyon lassan kezdett felszakadozik, jó ideig nem tudtam felkelni, nagyon szédültem, kapaszkodva értem ki a wcre, hánytam, szájöblítés, visszafeküdtem. Ezután még 1*hánytam ("epét", azaz érdemi tartalma nem volt), de nagyon gyenge, álmos vagyok, nem bírok járni, annyira szédülök, valami nagyon húz balra (bal szememre sosem láttam jól, de most kb már semmit nem látok rá), átaludtam aai napot, most úgy ébredtem, h húz a sötétség, szédülök, fáj a fejem, enyhe hányinger, s nem tudok járni, csak kapaszkodva. S mintha egy ritkásabb szövésű rongyba lenne csomagolva az az agyam, érzékelem a külvilágot, de közösen, tompán, mintha függöny mögül nézném.

Kicsit félek.

Mi a fene történhetett, történik velem?!?



2021. márc. 20. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet elkaptad a korona vírust, azért vagy most rosszabbul.
2021. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Évek óta ki sem mozdulok a lakásból.

Semmi jellegzetes tünet, se láz, se mellkasfájdalom. Ízeket, szagokat érzek, súlyom és szívproblémák miatt évek óta fulladjon és vízhajtót szedek, ez nem változott most sem, de nem lett erősebb.

2021. márc. 20. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Epilepszia esetleg? De ha annyira súlyos vagy, hogy még szívproblémákat is okoz és a lakásból se mozdulsz ki, ilyen alapozással bármilyen idegi/agyi gond lehet.
2021. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezzel h evek ota ki sem mozdulsz a lakasbol meg is valaszolhattad az okot. en panikra, stresszre, depressziora gondolnek elso korben
2021. márc. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!