Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Úgy érzem kezdek összeomlani,...

Úgy érzem kezdek összeomlani, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Elég türelmes ember vagyok, mindig próbálom pozitívan megközelíteni a dolgokat de most úgy érzem minden összejön, nem bírom tovább. A munkában feszültség, otthon feszültség, mindenki ingerlékeny, ideges ráadásul fölösleges dolgok miatt. Minden napra jut valami hülyeség, amivel az én idegeimet is kikészítik, pedig elég rugalmasan állok az élethez de úgy érzem már nem bírom. Elfáradtam, nem érdekel a munkám, nincs kedvem semmihez. A vírushelyzet nem vert a földhöz, mert szeretek otthon lenni, elfoglaltam magam, megértem, hogy most nem lehet ész nélkül jönni-menni de már ebből is elegem van. A legnagyobb élményem, hogy elmegyek a boltba. Az idő is pocsék, semmi jele annak, hogy jönne a tavasz. Utálom már az embereket, a hozzáállásukat, a neveletlenségüket... úgy ahogy van elegem van az egészből. Legszívesebben egy sarokban sírnék egész nap és nem szólnék senkihez.

Nem jellemző rám ez a hozzáállás, mit tegyek ellene?



2021. márc. 22. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a jó dolgokat észre venni. Tudom ebbe a helyzetbe nagyon nehéz most , a fránya Covid miatt. De hidd el nem vagy ezzel egyedül mindenkinek elege van. De muszály pozitívan hozzá állni az élethez mert máskülönben becsavarodik az ember.
2021. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A most kialakult helyzeten, ha megfeszülsz se tudsz változtatni. Egyedüli, ami felett kontrollod van, az te magad vagy. A hozzáállásod. Az, hogy hogyan látod ezt az egészet. Hogy az utadat keresztező vascsőre korlátként, vagy kapaszkodóként tekintesz.
2021. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Keress valami elfoglaltságot néz videókat legyél többet a családdal és próbált elfelejteni a problémákat.Én pl zsozeatyát nézek ha egy kicsit letörtebb vagyok.Esetleg beszélgess egy hozzád közel álló személlyel vagy találkozzatok.Vagy nézzél animéket. Lényeg keress olyan dolgokat amik lekötnek zárd ki a zavaró tényezőket
2021. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!