Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy derül ki az agydaganat?

Hogy derül ki az agydaganat?

Figyelt kérdés

Esetleg ha volt màr itt valakinek agydaganata az leírná nekem hogy még is mik voltak az első tünetei, vagy hogyan derült ki nála ez az egész betegség?

Tudom hogy sokan beképzelik csak maguknak ( többek között most én is kicsit parázok).

Mostanában minden nap olyan érdekes a fejem, zavaros , nyomott , szédelgős. A vérnyomásom viszont elég alacsony a szívverésem pedig sokszor felgyorsul biztos hogy ez a valószínűbb hogy ettől ilyen a fejem de attól még tartok az agydaganattól is.



2021. márc. 22. 12:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mr-bol, gerincvelői folyadékból
2021. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy, hogyan állapítják meg. Lehet rosszul tettem fel a kérdést. Inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi. De azért köszi a válaszodat
2021. márc. 22. 12:32
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Te vagy az a hipochonder, aki folyton agydaganatot vizionál magának egy szimpla fejfájás miatt?
2021. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Most ezt nem igazán értem.
2021. márc. 22. 12:37
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
4: kb. kéthetente kiírja valaki ugyanezt.... Ha nem az vagy, akkor bocsi.
2021. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Semmi gond
2021. márc. 22. 12:42
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az alacsony vérnyomás az oka annak, amit agydaganatnak vélsz.
2021. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, velem hónapok óta ez van, de még mindig élek. Még novemberben több vizsgálaton is átestem - koponya CT-n is voltam -, de sehol se találtak semmit, pedig én is eléggé tartottam ettől. Úgyhogy ha már egy hosszabb ideje nincsenek komolyabb tüneteid, akkor valszeg nem agytumor áll a háttérben.
2021. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát már egy ideje érzem ezt a fejembe ezt a zavartságot de van amikor elmúlik van amikor nem. Nagyon változó. Lehet tényleg vérnyomás probléma. Neked mit mondtak mitől lehetséges?
2021. márc. 22. 12:49
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Különösebbet nem igazán mondtak, gondolom fáradtságra, depresszióra, szorongásra fogják mint az esetek többségében.
2021. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!