Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány 0,25 mg Frontin kell a...

Hány 0,25 mg Frontin kell a gyomormosáshoz?

Figyelt kérdés
Bátyám szerfüggő( nyugtatót tömi ezerrel, leginkább a Frontint) de nem hallgat senkire. A kérdés lenne a lényeg, hány 0,25mg forint okoz “komolyabb” gondokat?

2021. márc. 28. 03:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Ne csináld!
2021. márc. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nem kell frontin, mellesleg ha frontinnal akarsz öngyi lenni az egy kisebb vagyon.
2021. márc. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Én drog függő vagyok. Mikor elvonásom van pl herbáltól meg szoktam enni egy üveggel, amibe 100 van. Az ugye 25 mg. Attól alszok kb 24 órát, és nyugost vagyok még 1-2 napig. Gyomor mosáson még sose volam.
2021. márc. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1,2 válaszoló: nem én szedem a bátyám csak aggódok miatta ezért kérdezem itt, hátha van olyan aki (sajnos) tapasztalt ezügyben.
2021. márc. 29. 00:13
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Akik ilyenek írnak hogy egy egézs üveggel bevesz meg ilyenek azoknak nem kell hinni:) Nem leszel menő herbálos kolega xd. Amúgy meg a frontin a xanax és a rivotril kb 40 éve elavult gyógyszerek mert vannak sokkal jobbak náluk ami nem addiktív. Szólj egy felnőttnek aki tud segíteni. Nem hősködj nem orvos itt senki
2021. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért akasz ojat?
2021. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy egy órája komolyan egy egész üveggel bevettem semmi hatása, max placeb és alszok egye!
2021. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kimosták?
2021. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt elég a két üveg 0,5! A kiírt gyógyszert felhalmoztam és kettő üveggel legurítottam azt remélve, hogy nem kelek fel reggel! Bevétel után órákkal is fentvoltam, mintha tuningolt volna kissé. Megnéztem egy filmet, utána lefeküdtem, mert már éjfél körül volt. Másnap rendesen ébredtem, ahogy szoktam az ébresztőre. De ne csináld utánam, mert nekem a májam is furcsa, nem tudok egyszerűen berúgni. Nem egy alkalommal ittam meg majd 1l töményet buliban és be se rúgram, józanon takarítottuk ki a bulihelyet a többi után. Még egyszer mondom ne szórakozz, mert nem tudod mit bírsz! Lehet nekem ilyen masszív a szervezetem (kipisilem, kikakilom), de ezt nem ajánlom (29/N/70kg). Mellesleg piszkosul gyors az anyagcserém, ha iszok rá félórára szinte mindet kipisilem és a székelés is hasonló gyorsaságú, 6-8 órán belül átmegy rajtam (napi 2-3 normál, formált székletem van, ha kukoricát eszek onnan tudom, hogy mennyi idő alatt képes kijönni belőlem).
2021. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Azért azt kötve hiszem, hogy egyszerre 100 mg frontintól nem lettél rosszul vagy minimum nemnl aludtál be tőle egy 20 órára!? Ez elég hihetetlen!
2021. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!