Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a szívem?

Mitől fájhat a szívem?

Figyelt kérdés

Ma reggel úgy ébredtem hogy fáj a szívem és szurkál néha. De viszont a lábam is becsípődött ott a forgómnál a jobb lábamnál ( nem tudom máshogy leírni, de valahol ott érzem a fájdalmat ). Flektor kenőcsel bekentem a lábamat, az jobb lett de a szívem nagyon szarakodik. Lehet hogy elfeküdtem? Vagy valami baja lenne a szívemnek?

1 évvel ezelőtt voltam Ekg-n mert úgy éreztem össze vissza ver a szívem és sokszor rosszul voltam. Kiderült pánik beteg vagyok és nem foglalkoztak tovább velem.

Azt mondták minden rendben van, jó lett az ekg-m is és mehetek haza.



2021. márc. 29. 11:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Amit még elfelejtettem leírni, hogy a napokba sokat stresszeltem, rossz volt a közérzetem, fájt a fejem is. Lehetséges ez okozza? Vagy valami nagyobb baj állhat a dolgok mögött?
2021. márc. 29. 11:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Összetörték
2021. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még összébb! :)
2021. márc. 29. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!