Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem rosszul magam...

Miért érzem rosszul magam folyamatosan?

Figyelt kérdés
Igazából van 1-2 bajom aztán jön mégegy. Tegyük fel elromlik a gyomrom szenvedek vele hetekig aztán elkezdődik egy fejfájás, stb... mindig lehúz valami lelkileg teljesen. Mindig panaszkodok, sose érzem magam teljesen boldognak, komfortosan stb.. szorongok a dolgokon mindent túlgondolok nem érzem azt sokszor hogy az élet jó dolog, meg hogy a szar dolgok mellett akad pozitivum is. Egyszerűen tudom hogy lehet túl érzékeny/hisztis vagyok, de sose jó semmi vagy fáj valami, vagy beteg vagyok. Igaz elhízott vagyok elég durván, de csak nem lehet erre fogni mindent IS. Valami ötlet/tapasztalat bárkinek van-e? Mert egyszerűen nem tudok ebből kimászni egyedül.

2021. márc. 30. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos de, a kövérségre kell fogni, főleg, ha 'elég durván elhízott' vagy.
2021. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban. Egy hypochonder... 😏
2021. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írd ki a gondolataidat magadból, en is túlérzékeny, hisztis vagyok, nekem ez szokott segíteni, jobb mintha másoknak mennék az agyára a panaszkodásommal, s visszaolvasva magam is rájövök, hogy sokszor olyan dolgokon hisztiztem amik aztán totál máshogy alakultak.
2021. márc. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!