Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudom megszokni a...

Miért nem tudom megszokni a koránkelést?

Figyelt kérdés

5 re járok dolgozni és egyszerűen nem birok felkelni, sokszor el is kések. Már fél éve dolgozok itt de egyszerűen nem tudok hozzászokni pedig lefekszem időben 9 kor legkésőbb de reggelente olyan szinten fáradt vagyok hogy legszivesebben lefeküdnék menet közben az utcán. Volt hogy kicsit ki kelett mennem a levegőre mert űgy éreztem összeesek a fáradságtól,volt hogy munka közben állva konkrétan bealudtam 1 másodpercre, előző munkahelyemen meg volt hogy sírtam hogy csak hagy aludhassak. Nem tudok így teljesíteni lassú vagyok és leszaram módon csinálok mindent ha korán kell kelnem. De sulis koromban is ugyan ez volt mindíg álmos voltam, nem egyszer küldtek az orvosi szobába mert csak feküdtem a padra dőlve "ájultan" és hiába szoltak hozzám nem válaszoltam. Ma is azon gondolkoztam munka közben hogy mindjárt lefekszem a földre.

Hozzáteszem voltam már ezügyben egy csomó orvosnál, magánorvosnál is és tökéletes volt minden, vérvételt is csináltak párszor és azt mondta az orvos hogy ilyen tökéletes vérképet ritkán lát. Voltam pszichologusnál is és azt a válasz kaptam hogy hozzá kell magam szoktatni de rohadtul nem érti hogy konkrétan ezzel szenvedek sulus korom óta. Akkor annyi idő alatt nem szoktam hozzá vagy mi?! 🤦🏼‍♀️



2021. márc. 31. 22:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem fogyasztok semmi koffeines dolgot, alkoholt évente kb 2 szer ha iszok, sok zöldséget gyümölcsöt és magvakat fogyasztok,imádok sportolni túrázni biciklizni, nem alszok tv melett. Mi kell még 🤷🏼‍♀️
2021. márc. 31. 22:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest háromnegyed tizenegykor itt gyakorizol...
2021. ápr. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyapám sokat dolgozott. 17 00 kor feküdt e kor kelt.
2021. ápr. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert nem is lehet. Emberkínzás.
2021. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A biologie nem megy a 4es nek
2021. ápr. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös

Te nem figyeltél inkább. Szerinted gondolom az is jó, ha berendezkedünk a délután 5-től éjjel 1-ig tartó alvásra (hiszen az is 8 óra) és éjjel 2-re járunk melóba meg iskolába. (Spoiler: nem jó)

2021. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fa@szom se menne 5re dolgozni ember kínzás.
2022. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!