Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Segitseget szeretnek,...

SOS Segitseget szeretnek, mert mar nagyon panikolok. alvasproblema??

Figyelt kérdés
sziasztok. helyzetem a kovetkezo: lassan 5 napja alig tudok elaludni. napi 1-2 orakat alszok, azt is feluletesen. hiaba csinalok barmit, iszok melet teat vagy meleg tejet, nem tudok elaludni mert kipattannak a szemeim es erzem hogy feluletesen alszok. kerlek szepen benneteket nyugtassatok meg hogy ugyd van valami gyogyszer vagy altatogàz vagy barmiii amivel el tudnak altatni ha ugy van? tudom ez panikszeru hangnem, panikolok is de mar nem tudom kitol megkerdezni annyira felek. koszonok minden valaszt.

2021. ápr. 2. 15:36
 1/10 A kérdező kommentje:
mèg annyi hogy nem kell cukormazzal bevont valasz, de barmi nyugtatas nagyon jol esne.
2021. ápr. 2. 15:37
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmi féle marhaságot ne egyél vagy igyál mert rászoksz és még úgy se fog menni.

Ha lefárasztod magad akkor elfogsz tudni aludni.

Majd tudja a szervezet hogy mikor és mennyit akar pihenni.

2021. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hellmano ***** válasza:
Nyugi olyan eset csak nagyon ritkán van, aki nem alszik és mivel te csak pár napja nem alszol így te nem az a kivétel vagy, aki nem alszik szinte semmit életében... szóval nyugodj meg elfogsz aludni hamarosan csak ne vezess, mert lehet aközben fog előjönni és magadat is kinyírod meg mást is, ha balesetet okozol. Szóval türelem azt elalszol magadtól.
2021. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, magam is hasonló cipőben járok. Az egész napom egy vegetálás a fáradtságtól. Aki azt írja, hogy ne fáraszd le magad annak fogalma sincs mi ez.
2021. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Citromfű teát próbáltad?
2021. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok...helyesbítek....aki azt mondja, hogy fárasztd le....
2021. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudni kéne, hogy mitől nem alszol. Én nyugtatót vontam el magamtól elvágólag, utána 6 napig ébren voltam. A világrekord 11 nap, de ez orvosilag ellenőrzött kísérlet volt. Mindenképpen beszélned kéne orvossal. A mikro alvások is jók, még ha 10-20 perc is, és az is ha becsukott szemmel pihensz. Én anno kórházba kerültem, adtak egy injekciót, amitől 30 órát aludtam.
2021. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
uristen. ez az utolso mondat !!!!! annyira halas vagyok!! koszonom. nagyon megnyugtatott. en attol felek hogy soha nem fogo tudni mar elaludni barmennyire szeretnek, es hogy mèg pl a muteti altatogaz sem hasznàlna
2021. ápr. 2. 16:18
 9/10 A kérdező kommentje:
egyebkent igen, becsukott szemmel pihenek. nem tudom hasznal e barmit. egyebkent nagyon faradtnak erzem magam, a testem, mindenem de nem megy, egyszeruen pattannak ki a szemeim, feszul a nyakam es a szemem, alig tudom lehunyni rendesen. ha megprbalom ellazitani magam sem sikerul. pedig tenyleg probalom. citromfu teat ittam, semmi haszna. nagyon koszonom a gyors valaszokat. !!! halalfelelmem van az utobbi napokban es alig tudon tole szabadulni de ezek a valaszok nagyon jol jottek
2021. ápr. 2. 16:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Vállalj éjszakai műszakot!😁

Na jó, ez csak vicc volt, hogy oldjam a hangulatodat.😉

2021. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!