Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony vernyomasom 100/77/75...

Alacsony vernyomasom 100/77/75 és ettől szédülök állandóan. Hogyan lehetne kicsit feljebb vinni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Beszélj egy orvossal ha szédülsz, de egyébként ez a vérnyomás még jó. Ne itt várj tanácsokat, tudod neten az megy hogyha fáj a fejed te már rákos vagy😅 először keresd fel a háziorvosod.
2021. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nem is olyan alacsony.

Ha szédülsz, az viszont komolyabb probléma lehet, mindenképpen menj orvoshoz!

2021. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Orvos nem mutatta meg? Leülsz, kis terpesz,lehajtott fej, összekulcsolt kéz a tarkora, aztán miközben a kezeddel lefelé nyomod a fejed, próbálod visszafele feszíteni. Ez sorsán megemeli
2021. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Fokozni kell a szívműködést: edzés, sport, fizikai tevékenység. A pontos okot legalább egy vérvizsgálattal kellene alátámasztani, mert nemcsak az alacsony vérnyomás lehet az oka.
2021. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De sajnos voltam vele haziorvosnal és annyi volt a kérdése hogy iszom sok folyadékot. Amit persze iszom. Meg kell tanulni élni a szédülessel ez volt a következő mondata
2021. ápr. 6. 13:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű a szédülésed? Forgó vagy sötétedő?
2021. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is gyakran szédültem, a vérnyomim hasonló, mint amit írsz.

Nekem az IR áll az egész mögött, mint kiderült. Ha valami olyan eszek, ami teljesen bezavar, akkor még szívritmuszavarom is van. Mostanában szerencsére nem zakatol össze-vissza, de a húsvétot végigszédültem, végig rossz volt a közérzetem. Majd el kéne mennem egy új cukorterhelésre, 2 éve nem nézettem meg.

Neked is lehet, hogy valami áll a háttérben.

2021. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi. De vércukrom jó. 5.1. Tegnap is mértem 3 süti után
2021. ápr. 6. 13:35
 9/11 anonim ***** válasza:
90/60 as vérnyomásokkal sem szédültem. Szerintem más lesz a baj.
2021. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. ápr. 6. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!