Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hétfő óta nagyon fáj a fejem,...

Hétfő óta nagyon fáj a fejem, gyenge vagyok, álmos folyton, szédelgek.. Az időjárástól lehet? Frontérzékenység vagy valami komoly?

Figyelt kérdés

Decemberben volt vérvételem, nem volt vele baj. A vérnyomásom 111/73


N,29



2021. ápr. 7. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

December óta változhatott a vérképed, ha 1 hét alatt nem múlik, menj el ismét.


Egyebekben:


Iszol elég folyadékot? Nem fogyasztasz túl sok koffeint? Pulzusod mennyi?


Az időjárástól is lehet egyébként, plusz tavasz van, ilyenkor gyengül a tél után az immunrendszer valamennyire, emiatt fogékonyabb lehetsz mindenre. Ráadásul most covid járvány is van, az is simán befigyel. Lehet, hogy nem mozogsz eleget, vagy túl sokat vagy a lakásban, és többet kellene friss levegőn lenned/szellőztetned. Tényleg ezer oka lehet, de nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, én max. 1 hét türelmi időt hagynék, ha addigra is megmaradnak a tünetek, elmennék tényleg dokihoz.


Még az jutott eszembe, hogy nem lehetsz-e várandós?

2021. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet az idöjárás. Jó erös fronthatás van, hétfö óta fojamatosan fájt a fejem nekem is. Mára enyhült.


Ha nem múlik el ma, szerintem menj orvoshoz.

2021. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Covid is lehet, néha elég idióta tüneteket produkál.

De persze figyelj magadra, pihenj, aludj eleget, igyál rengeteg vizet és ha nem múlik, akkor érdemes utánajárni mi okozza.

2021. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Terhes nem vagyok, mozogni elég sokat mozgok mivel kutyám van, naponta 2, 3 liter vizet iszom, pulzusom 70-85 között mozog, hétvégén még semmi bajom nem volt :/ Vírus helyzetben szerintem a háziorvosom kirohogne, hogy ezzel hívogatom, de ha nem javul akkor mindenképp
2021. ápr. 7. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Akkor marad az időjárás, vagy valamit elkaphattál. Néha nekem is szokott ilyen lenni, marha idegesítő, ha közben csinálni szeretnél egy csomó mindent, de úgy érzed, nem vagy rá képes. Nekem ilyenkor 2 dolog szokott bejönni: vagy félreteszek mindent, és pihenek, sorozatozom, vagy megpróbálom letojni, hogy nem vagyok 100%-os és pár óra után már nem is érzem, hogy bármi bajom lett volna. Kicsit paradox, de nekem tényleg be szokott jönni (csak az elején nehéz). :D

Mindenestre jobbulást!

2021. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ❤️

Teljesen igazad van, én is csinálnám a dolgom, de nem igazán megy, bár a kutyát igyis úgyis le kell vinnem, de szenvedés az egész 🥴 Ezeken kívül mas tünetem nincs

2021. ápr. 7. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!