Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van még olyan, hogy tünetmente...

Van még olyan, hogy tünetmentes COVID fertőzöttség? Vagy aki most kapja el, az valamennyire biztosan megbetegszik?

Figyelt kérdés
Ugye tavaly még azt mondták, hogy sokan talán észre sem veszik ha megfertőződnek, most mi a helyzet? Van pár ismerősöm, aki bizonyítottan koronavírusos lett, és mindnyájan kisebb-nagyobb tünetekkel produkáltak pozitív tesztet

2021. ápr. 9. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tünetmentes covid mindig van, most is. Az igaz, hogy most sokkal több a tünetes, mint a 2. hullámban, de ettől még van tünetmentes eset is.
2021. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a közvetlen közelemben 4-en is voltak.
2021. ápr. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen 10x-es meg hasonló elborult arányok biztos nincsenek, amiket a Merkely fantáziált. Akkor már oltás se kéne szinte.
2021. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3: nem feltétlen, a tünetmentes fertőzés nem termel antitesteket gyakorlatilag


De amúgy szerintem sincs 10x-es különbség

2021. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is ilyen voltam. Kb 1 hónapja estem át rajta. Véletlenül derült ki, hogy elkaptam.
2021. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es

Hát ha a tünetmentes még antitestet sem termel, az akkor annyira nem lesz tünetmentes, hogy talán még bele is hal.

2021. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A tünetmentes fertőzöttség azért alakul ki, mert az illető szervezetébe nem jutott elég vírus, az a kevés pedig nem bírt fennmaradni.
2021. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló! Mi családostúl lefertőződtünk, mégis hárman tünetmentesek voltak, pedig már mindenki ápolt mindenkit. Szerintem képtelenség,hogy nekik hárman kevés vírus jutott be. Egy légtérben voltunk, és közvetlen közel voltunk egymáshoz napokon keresztül. A családban 6-an vagyunk, abból 3 főnek nem voltak tünetei.
2021. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor is ez a tudományos álláspont, akár tetszik ez neked, akár nem.
2021. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!