Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csütörtökön kaptam meg a...

Csütörtökön kaptam meg a Pfizer első oltást?

Figyelt kérdés

Mindennap szoktam futopadon mozogni. Ez gyors gyaloglást jelent, emelkedővel együtt.

Mióta beoltottak nem bírom, 10 perc után rossz lesz a közérzetem.

Szabalyosan rosszul leszek. Szédülök, ver a szivem stb.

1 órát szoktam menni rajta, most meg 10 percet se bírok.

Oltás okozza? Próbáltam utána nézni de ilyet nem találtam.


2021. ápr. 10. 21:52
 1/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem igen! Én meg bicajozni nem tudok. Remélem elmúlik!

2021. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 remetdol ***** válasza:
40%
Nem emlékszel mikor oltottak be? Azon mi nem tudunk segíteni...
2021. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Én is remélem 😩
2021. ápr. 10. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Harcol a szervezeted a betegséggel, akkor is, ha ez csak egy oltás. Szerintem ilyenkor ugyanúgy pihenni kellene, mintha beteg lennél. Az oltás soha nem játék, azért sem oltanak beteg embereket, de a kutyákat, macskákat se oltják betegen, mert az oltás megterheli a szervezetet. Szóval nem biztos, hogy olyan értelemben mellékhatás, hogy nagy baj van, hanem simán a szervezet jelzése, hogy most inkább pihenj, a szervezetednek másra kell az energia. Laikusként gondolom így.
2021. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ, igazad lehet.

Mivel 1 napos kar fájdalmon kívül nem volt más tünet így gondoltam edzhetek nyugodtan, és nem vettem figyelembe hogy attól még a szervezet le lehet terhelve az oltás miatt, hogy nem érzem.

2021. ápr. 10. 22:11
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Még egy ok az oltás ellen. A napi sportot elvenné tőlem.
2021. ápr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Az oltás 2 napra "veszi el" a sportot. A covid lehet, hogy örökre. Még egy ok az oltás mellett.
2021. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy kedves barátomat vette el a covid szövődménye pár napja. A sport kihagyása a legkevesebb.
2021. ápr. 10. 23:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj pihenni egy pár napig, dolgozik a szervezeted. :) Biztos elmúlik nemsokára!


(6-os, és azt ugye tudod, hogy ha elkapod a covidot akkor még enyhe tünetek után is legalább 4 hétig nem szabad sportolni? Persze csak ha nem akarsz szívizomgyulladast vagy szívrohamot kapni. Mondjuk én 4 hónapja voltam covidos, de még mindig nem tudok gyorsan gyalogolni sem 5 percnél tovább, mert akkor nem kapok normálisan levegőt, pedig fiatal vagyok.)

2021. ápr. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Jobbulást kívánok neked.
2021. ápr. 11. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!