Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Úgy érzem nem vagyok a többi...

Úgy érzem nem vagyok a többi ember közé való. Kérlek tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam ha egyedül sétálok valamerre, ha boltba megyek is csak úgy nem érzem magam annyira rosszul, ha pontosan tudom mit kell vegyek. Annyira nehezen veszem rá magam a szociális eseményekre hogy inkább szívesebben túlórázok a melóhelyemen, mintsem hogy élnék, mint az átlag koromosztálybeliek. Mostanában egyre többet gondolok arra, ha ilyen maradok, akkor életképtelen leszek. Sokszor már most is annak érzem magam és szeretnék jobban lenni. Kérlek ha éltetek már át valami hasonlót, akkor osszátok meg mi segített titeket ezen át, és bármi érdekel ami egy kicsit is segíthet hogy kijöhessek ebből az állapotból.

24f



2021. ápr. 11. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az segített, hogy megtanultam jól érezni magam benne. Miért erőszakolnád meg magad, ha nem szeretsz emberek között lenni, akkor nem kötelező! Azért szenvedsz, mert nem tudod elfogadni, hogy nem olyan vagy, mint a többiek. Légy önmagad!
2021. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem fogod elhinni nekem, de az aktuális lelkiállapotod (is) legnagyobb mértékben a bélflórástól függ. Ha ott valami diszfunkció lépett fel, antiszociális, szorongó, depressziós leszel.
2021. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért erőszakolom magam, mivel így nem lesz párkapcsolatom és mert valamennyire szocializálódni muszáj lenne (nem szeretek egyedül sem lenni huzamosabb ideig).

Egyébként amit legjobban furcsállok az az, hogy ha külföldön vagyok nyaralás céljából akkor nincs semmiféle szociális problémám...

Hogy érted el, hogy jól érezd magad?


Utánanéztem picit a bélflórának, és valóban összefüggésbe hozható a problémámmal. Köszi a tippet, megpróbálok az étrendemen is változtatni.

2021. ápr. 11. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!