Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől èrzem magam úgy,mintha...

Mitől èrzem magam úgy,mintha 3 csésze kávét ittam volna? Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon kevés kávét iszom,mert már pici adagtól is remegni kezdek, belül mintha robbannèk.

Vannak napok,amikor egyáltalán nem is iszom, és ilyenkor is néha elkap egy olyan érzés,mintha megittam volna egy csomót.

Hidegek lesznek a vègtagjaim, felpörgött leszek, belül mintha feszítene valami, turbó üzemmód. Egyik alkalommal lemèrtem a vèrnyomásom és 120/90 volt. A diasztolès nagy, pedig alapból mindkettő nagyon alacsony szokott lenni nekem (97/60).


Vajon mi okból történik ez? Mi turbóz úgymond így fel engem néha? Nem jó a keringésem? Amit észrevettem mèg, hogy legtöbbször este jön ez elő vagy ha ètkeztem.

23n.


2021. ápr. 20. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fogyókúrázol véletlenül ??
2021. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, ha megkérdezed a háziorvost. Jobban ért hozzá, mint az itt okoskodók 🤔
2021. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Én pl értek hozzá. Feszültebb az idegrendszered, emiatt érzékenyebben reagálsz a koffeinre. Az emberi szervezet nem gőzmozdony, hullámzó az idegállapotunk. Most pl sok hidegfront, eső, vihar, felhőszakadás van, ez is feszíti az idegeket. Engem ma konkrétan szétbszott az ideg, pedig még kávét se ittam. Pár napig hanyagold a koffeint, pihenj sokat, és majd rendeződik.
2021. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked hanyagolnod kellene. Meg az is lehet, hogy panikot idez elo nalad.
2021. ápr. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De ez olyan napokon is előjön, amikor egy csepp kávét sem iszok, ezért furcsálltam.

Lehet rám is így hát az időjárás, mert más nagyobb problèmám,stresszforrásom nincs. Nem is fogyózom, sőt. Mindig vèkony voltam ès a hízás volt a cél, az utóbbi 1-2 évben sikerült felszednem pár kilót.

A napokban gyakori ez az èrzès és epp menstruacio előtt vagyok, lehet ennyire megkavar a pms is?


Ha nem fog múlni orvoshoz fordulok habár jelenleg munka hiányában biztosítva sem vagyok, így gondoltam hátha tapasztalatból kapok itt választ valakitől.

3. Neked olyankor mi segít ?

2021. ápr. 21. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!