Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában alvás közben...

Mostanában alvás közben gyakran félrenyelek.Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Olyan mint ha abban a pillanatban amikor bealudnék a gégém megadná magát meg a gyomorszájam és a gyomortartalmam mind vusszaáramlik a számba és félrenyelek. Most már csak ülve merek és tudok aludni. 155 centi vagyok és 68 kiló, 3 kilót híztam egészségügyi okokból, lehet ez az elhízás oka is?

29/N



2021. ápr. 24. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sima reflux, aminek amúgy minden plusz kiló árt. Mivel ilyen magas vagyok tudom, hogy lenne mit leadnod. De mindenképpen meg kellene próbálnod este a savcsökkentőt.
2021. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű refluxod van.Meg kéne nézetned először a gégédet,torkodat.ott is látható a reflux és nem ártana csináltatni gyomor,nyelőcső tükrözést is.Nálam is időnként feljön a gyomorsav a torkomba,egyes kaják után.Voltam már gégészeten és megyek gyomortükrözésre is.A torkodon látsz valami elváltozást,piros vagy fel van marva?A te nyelved is fehér,lepedékes?
2021. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

#2

Én régóta szenvedek már. Voltam hasú uh-n. Vérvételen és nem mutatott ki semmit . Az orvos azt mondta hogy nincs semmi bajom csak hormonális dolog ami megviseli az emésztő rendszeremet. Aha, a frandot. Már egy hete ülve alszom mert feljön a savam. A hasam állandóan fáj, hányingerem van. A nyelvem lepedékességét megjegyezte a doki..

Az is utal refluxra?

2021. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*grandot.
2021. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na nézd meg, írni sem tudok.😂

Ja és igen. 17 éves lány vagyok.

53 kg voltam és 48ra fogytam le. A hasam állandóan morog.

2021. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!