Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Covid utáni túlzott izzadásra...

Covid utáni túlzott izzadásra valami ötlet?

Figyelt kérdés

Eddig is kicsit izzadós voltam, főleg hónaljnál.

Jött a covid, és eleinte éjjel nappal rámjött ilyen hőhullám, most már csak nappal. Valamikor itthon is, amikor csak nézem a tévét, de az utcán is, boltban is, olyan kellemetlen. Az egész fejbőröm, hajam, homlokom tiszta víz ☹️ mondtam a dokinak, annyit mondott, hogy postcovid,.majd elmúlik. De jön a nyár, 40 fok, mi lesz velem? 😟☹️


2021. máj. 2. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv !nem vagyok orvos,amit tudnék ajánlani nem gyógyszer,és nincs mellékhatása sem,nem más mint a lavyl auricum.
2021. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát utánanéztem, jó ára van..

De mindent irnak, mindenre jó, csak izzadásra nem 🤔

2021. máj. 2. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Ismeretlen !köszönöm,hogy reagáltál.Igen,mihez képest van jó ára ?Azt hogy a neten mit írnak,ha mindent elhinnél mi lenne veled ?én egy hivatalos web oldara írányítanálak, ezt a magyar találmányt képviselem,és tudom ismerem a hatásmechanizmusát,nekem a gerincsérvemet hozta elfogadható állapotba,műteni akartak,és nem kellett !!A lavyl lympet ajánlanám neked,amit reggel és este kellene használnod !és egy olyan folyadékot amiből 15ml-t 4,5 dcl vízbe kellene felhígítani ez pedig a Hevyl impulze.Üdv.M.Á.
2021. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!