Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alig hallok a jobb fülemre,...

Alig hallok a jobb fülemre, ma érettségi után jött elő a jelenség. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Alapvetően hipertóniás vagyok, lehet van hozzá köze. A tünetek: nyomás érzés van a fejemben délután 1 óta, és a jobb fülemre nehezen hallok, pontosabban inkább tompán, valamint a hangokra sokkal érzékenyebb, és kellemetlen. Nem izgultam nagyon, utána meg teljesen megnyugodtam. Mi lehet a probléma?

2021. máj. 3. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Hipochondria
2021. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elfáradtál, pihend ki magad.
2021. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a fülészetre. Belenéz, mert lehet csak egy zsírdugó. A Te korodban ez gyakori...
2021. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lehet, amit az első mond, én is hipochondriás vagyok. Legtöbbször nekem akkor jön elő, ha elnyomom az érzéseimet. Lehet nálad is ilyen formában jön ki hiszen nem izgultál nagyon, pedig lehet belül jobban stresszelsz. Valójában nekem sincs soha semmi bajom csak beképzelem, de miután tudatosítom magamban, elmúlik. ;)
2021. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#4-es vagyok. Most látom a többi választ, ami szintén lehetséges. Holnap jön a matek úgyhogy lehet már előre izgulsz. Én ma még megcsinálok egy matekot, aztán pihenek. Te is tedd ezt ☺️
2021. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is zsírdugó lesz a ludas.
2021. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!