Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez?Nagyon félek!

Miért van ez?Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Ha egy nagyon csúnya pattanásom jön ki és elkaparom,akkor nagyon durván begyullad a seb és nagyon fáj.(ezt amúgy mivel lehet kezelni?)Na de a lényeg: ilyenkor azon az oldalon ahol van a seb a fülem alatt kijön egy hatalmas fájdalmas csomó.Ez nagyon aggaszt.Mi lehet ez?Begyulladnak a nyirokcsomóim is???

2021. máj. 5. 21:03
 1/5 A kérdező kommentje:
És amúgy rohadtul fáj a seb,tele van gennyel,de nem tudom kinyomni,mert nem jön belőle semmi.Mivel kezeljem?
2021. máj. 5. 21:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne kapad el,elfertőződhet.igen valószínű a nyirokcsomó harcol a véráramba került bacikkal. Járj kozmetikushoz,ő meg tudja mutatni, hogy mit hogy használj.
2021. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alkoholos lemosó, tonik, bőrradír, különböző szappanok. Igazából nagyon egyénfüggő, hogy kinek mi válik be, de a neten 1000 féle praktikát találsz. Ez a fül alatti csomós dolog elég aggasztó, szerintem mutasd meg bőrgyógyásznak hátha ír fel rá gyógyszert
2021. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló, Amiket írtál egyiket se próbálja ki senki, alkoholos lemosót mert csak még jobban kiszárítja a bőrt, ezáltal még több pattanásod lesz. ( sajnos tapasztalatból mondom), a bőrradír se tesz jót a pattanásos bőrnek, a szappan se ajánlott a magas PH-ja miatt. Mindhárom hanyagolós, bocsi. Kérdező inkább nézz rá erre a csatornára, hogy mit is kell kezdeni a pattanásokkal: [link]

Nekem nagyon sokat segített, sok sikert.

2021. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es

Nem én vagyok a 3-mas, viszont nekem is ezek segítettek mint amiket a 3mas javasolt

2021. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!