Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi az oka, mikor jelentkezik...

Mi az oka, mikor jelentkezik nálatok az orrdugulás, miben zavar benneteket, hogyan kezelitek ideiglenesen és esetleg hogyan kezeltétek véglegesen megszűntetve azt?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos orrsövényferdülésem van, ezenkívül allergiás vagyok a háziporra meg a parlagfűre, pár egyéb virágporra és gombaspórára, ezen kívül még orrcseppekk használatával is rontottam a helyzeten.


A mindezek okán kialakuló orrdugulás zavar az alvásban, a napi teendők elvégzésében, az étkezésben, ivásban, de még a szexben is...


Jobb hijján egyelőre orrspray-ket, orrkenőcsöket használok több kevesebb sikerrel.



2021. máj. 10. 00:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is van, engem az alvásban készít ki. Nem olyan, hogy így bedurran, mint amikor beteg vagy, de bedugulgat pont annyira, hogy éjjel ne kapjak rajta rendesen levegőt.

Ugyanúgy kezelem, mint te. Sőt, nekem az orrsövényem is megműtötték..azóta ugyanolyan fos, de legalább az orrom is gányul néz ki.


Nagyon gyakori probléma szerintem, sokan észre se veszik.

2021. máj. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!