Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ájulás érzetem?

Mitől lehet ájulás érzetem?

Figyelt kérdés

Egyről a kettőre jött előbb, hogy leültem és hirtelen elkapott ilyen szédülés, ájulás érzés, pedig még soha nem ájultam el. És ilyenkor pánikba esek, nehogy elájuljak, és mégjobban erősödik és nagyon félek ilyenkor. Most lefeküdtem, de olyan mintha forogna velem a világ, szédülök fekve is.

Közrejátszhat az, hogy menstruálok? Esetleg a fáradtság vagy egyszerre mindkettő? Nagyon félek az ilyenektől kérlek segítsetek.



2021. máj. 11. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vércukroddal minden rendben?
2021. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás?
2021. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fáradtság, menzesz is okozhatja, hisz akkor vért veszítesz. Ha nem ettél, vagy nem ittál elég folyadékot, az is közre játszhat. Vérnyomásproblémák is. Sok minden okozhat ilyen érzést, nem kell rögtön bepánikolni. Nekem például attól volt ilyen szédelgős, ájulós érzésem, hogy a nyakizmaim le voltak tapadva, és egy gyógymasszőrnek kellett helyre tennie. Valószínűleg el fog múlni, de persze, ha sokáig fenn áll ez az állapot, érdemes kivizsgáltatni.
2021. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!